Nasz sprawdzian na basenie olimpijskim okazał się udany.Wśród startujących zawodniczek i zawodników z ośmiu krajów- 3 tysiące startów indywidualnych!!!-  nasze dzieci wykazały wielką wolę walki, która przełozyła się na wyniki. Każde z dzieci zanotowało, co jest warte podkreślenia, rekordy życiowe. W warunkach stresu wszyscy spisali się znakomicie.O  randze zawodów niech świadczą limity sędziowskie dopuszcające do startów w poszczególnych konkurencjach oraz to, że wyniki końcowe niejednokrotnie były znacząco lepsze od rekordów Polski. Naszą Reprezentację stanowili, począwszy od najmłodszych: Michał Myszkowski, Oskar Herbut, Antoni Juszczuk, Maja Porębska, Martyna Mędrysa, Laura Nowak, Piotr Musiałek, Mikołaj Strózik, Natalia Nadybska oraz Dominika Pawelska.

Rezultaty w pierwszej dziesiątce konkurencji  należy uznać za ogromny sukces, a takich mieliśmy kilka. Nagrodami były okolicznościowe certyfikaty i specjały bożonarodzeniowe.

Po udanych startach odwiedziliśmy Nowy drezdeński Rynek i Jarmark Bożonarodzeniowy.Wszyscy spróbowali lokalnych światecznych specjałów (czekolada na gorąco z bakaliami :-)- mniam...), niektórzy wspięli się na koło młyńskie aby podziwiać miasto z lotu ptaka.Impreza, jak każda za naszą zachodnią granicą, przygtowana została perfekcyjnie.Perfekcyjnie również reprezentowały nasz klub zawodniczki i zawodnicy, za co bardzo dziękuję. Oczywiście nie zawiedli Rodzice, którzy nieśli nieocenioną pomoc na basenie, z co należą się brawa.

Niebawem Święta Bożego Narodzenia i przerwa na zasłużony odpoczynek, a po nich rozpoczynamy przygotowania do wiosennych startów.W marcu kolejna impreza na długim basenie....