Ostatnie zawody w roku 2014 przeszły już do historii. Najwytrwalsi z nas uczestniczyli w myślenickiej zabawie, która zabawą była tylko w cudzysłowie. Kapitalne rezultaty, nowe rekordy życiowe i medale , oto osiągnięcia naszych pływaków. Worek z medalami otworzyli nasi najmłodsi: Krzysztof Maćkowiak i Michał Myszkowski, którzy zdobyli po 2 medale. Dołączyły do nich: Natalia Żukowska (2), Alicja Szumny(1), Natalia Nadybska(1), Dominika Pawelska(1) i Mikołaj Strózik(2). Niewiele zabrakło aby na podium stanęła również nasza sztafeta 10 x 25 m stylem dowolnym w kategorii open : Maja Szalewska, Mikołaj Strózik, Wiktor Kraus, Olga Szczygieł,Alicja Szumny, Dominika Pawelska, Natalia Nadybska, Krzysztof Musiałek, Natalia Żukowska i Marcin Piętka. Drużyna zajęła wysoką czwartą lokatę.

Dziękuję bardzo za pomoc logistyczną wszystkim Rodzicom przybyłym do Myślenic. Szczególne podziękowania kieruję do Pań: Agaty Porębskiej i Moniki Strózik, które zakupiły dla naszej sekcji pływackiej nowe banery klubowe. Nasi multimedaliści(zdjęcie powyżej) prezentują się na ich tle jeszcze bardziej okazale, nieprawdaż? Dziękuję wszystkim zawodnikom, naszym Reprezentantom, za wielką wolę walki i dorzucenie małych punktów do  klasyfikacji generalnej klubów, w której zajmowaliśmy wysokie punktowane miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Ponieważ były to już ostatnie zawody w tym roku kalendarzowym dziękuję i gratuluję wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy przez cały mijający rok reprezentowali nasz klub na zawodach miejskich zaczynając, a na międzynarodowych kończąc.

Przed nami kolejny, mam nadzieję, równie udany sportowo rok.....:-)